درباره ما

درباره آکادمی ۱۲۳فروش

سایت آکادمی ۱۲۳فروش به مدیریت سارا احسانی کوا به شما کمک خواهد کرد تا کسب‌وکار و فروش خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید.


در جامعه ما، مطالعه تخصصی فروش و بازاریابی خیلی جدی گرفته نشده و این یکی از مهمترین عوامل عدم رشد و موفقیت شرکتها در ایران است. عدم تمرکز و سرمایه گذاری در زمینه بازاریابی و فروش به یک رویه معمول تبدیل شده و تجارت و اقتصاد تب دار ایران را به سوی ویرانی می کشاند. سرمایه گذاری جهت تقویت نقش علم و مهارت های روزآمد در کسب و کار و نیز به خدمت گرفتن تخصص در امور تجاری، از متدهایی است که در بازار کشورهای توسعه یافته، کارآمدی بی بدیل را به اثبات رسانیده و تجربه فوق العاده ای برای ما به حساب می آید. در این رابطه ما به چند روش شما را در تسلط و به کارگیری این متدها یاری داده و تا موفقیت در کسب وکار همراهی میکنیم:

۱.ارائه محصولات آموزشی برای دانشجویان، متخصصین و علاقه مندان فروش و بازاریابی

۲. برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، فروش، مدیریت، تبلیغ‌نویسی، بهبود مهارت های رفتاری (در بازاریابی، فروش و مدیریت) و …

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار شما

ما در آکادمی ۱۲۳فروش جدیدترین و کاربردی ترین آموزش های علمی روز را در زمینه مدیریت کسب‌وکار در اختیار شما قرار داده و آنچه در توان داریم جهت توسعه و پیشرفت کار شما به کار می گیریم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید