طرح مشاوره ماهانه

چگونه با مشاوره به کسب و کارمان رونق ببخشیم؟

مدت‌هاست وضعیت نا به سامان اقتصادی و بی‌ثباتی قیمت‌ها در کشور، اذهان عمومی را در بازار به این سمت سوق داده است که دیگر راهی برای افزایش فروش و رشد کسب‌وکار وجود ندارد درحالی‌که این تفکر افرادی است که به آخر خط رسیده‌اند و برای یک فروشنده برتر، مسیر رشد اقتصادی را پایانی نیست.

من در اینجا می‌خواهم بگویم که این شرایط فقط به کمی تلاش و تمرکز بیشتری نیاز دارد و با تلقین به آخر خط رسیدن و ناامیدی تنها فرصت‌های موجود را از دست خواهیم داد، بنابراین تصمیم گرفتم در یک طرح سرا سری به دوستان آکادمی۱۲۳فروش کمک کنم تا به وضعیت خودشان و کسب‌وکارشان کمی بهبود ببخشند. من اطمینان دارم که شما دوست عزیزم، یکی از بهترین فروشندگان برتر بازارتان هستید و بهترین ها در انتظارتان خواهد بود اگر به خودتان بیایید و اقدام کنید.

برای این منظور زمانی را در برنامه‌هایم باز کردم تا در کنارتان باشم و بتوانم به شما در مسیر رشد و ترقی‌تان کمک نمایم. سال‌هاست که به‌عنوان مشاور و مربی خصوصی تعدادی از فعالان بازار در کنارشان هستم و اعتقاددارم صداقتم موجب اعتماد این دوستان به من شده است. صداقت در تلاش و گفته‌هایم و همچنین راهنمایی‌ها و راهکارهایی که به ایشان ارائه می‌دهم. من صداقت در کار و تلاش را دوست دارم و معتقدم رضایت مشتری موجب رضایت من و تیم آکادمی۱۲۳فروش است.

معرفی طرح مشاوره ماهانه

  • طرح مشاوره ماهانه به این صورت است که هفته‌ای یک‌بار با شما تماس خواهم گرفت و شما می‌توانید در این تماس تلفنی درباره موضوعاتی همچون بهبود فردی و همچنین چگونگی رشد کسب‌وکارتان و راهکارهای افزایش فروش بحث و گفت‌وگو کنید تا با به‌کارگیری پیشنهاد‌ها و نتایج مشاوره به اهدافتان نزدیک‌تر شوید.
    اما چرا بهبود فردی و رشد کسب و کار؟
    زیرا کسب و کار شما از دو بخش تشکیل میشود یکی خودتان و دیگری بازارتان. تمرکز بر روی بهبود این دو گزینه موجب رشد کسب و کارتان خواهد شد.
  • مدت‌زمان مشاوره ۲ ساعت است و زمان آن را از قبل با شما هماهنگ خواهیم کرد.
  • نتیجه مشاوره به‌صورت کتبی و از طریق تلگرام برایتان ارسال خواهد شد تا بتوانید آن را مرور نمایید.
  • هزینه ماهانه مشاوره برای مراجعین یک‌میلیون تومان است اما در این طرح شما با دریافت ۴۰% تخفیف و تنها با پرداخت ۶۰۰ هزار تومان از یک ماه خدمات مشاوره‌ای برخوردار خواهید شد. این درصد تخفیف به خاطر کمک به دوستان آکادمی۱۲۳فروش است تا بتوانند با کمک خدمات مشاوره‌ای به کسب‌وکار خود رونق بخشند.

ما می‌خواهیم دررسیدن شما به موفقیت سهیم باشیم.

جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.    ۰۱۱۴۴۲۷۵۰۹۹

تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *