اینجا ویلای جنگلی من است

اینجا ویلای جنگلی من است. آن را ساخته ام تا در آن خوش بگذرانم. ویلایی که هر جا می روم همراه من است. ویلای من یک جای استثنائی است. ویوی آن با حس و حالم در لحظه تغییر می کند. کجا ویلایی را می یابید که به اندازه کل آدم های دنیا جا برای پذیرایی داشته باشد؟ در ۲۴ ساعت شبانه روز هر ساعتی که اراده کنید در ویلا به روی شما باز است و با روی گشاده از شما پذیرایی خواهم کرد.

می شود راحت در آن لم داد و آفتاب گرفت. میشود در استخرش شنا کرد، در ساحل دریایش دوید و بر امواج اقیانوسش موج سواری کرد. میشود صبحها در جنگلش پیاده روی کرد و با چکاوک ها هم آواز شد. بایت خرید این ویلای رویایی به هوش مالی من چقدر آفرین می گویید؟

اینجا قرار است خوش بگذرانیم و از روزمره گی هایمان گپ بزنیم. من می نویسم و می گویم و به تصویر می کشم، شما هم در دیدگاهها بنویسید و با ارسال روزمره گی هایتان زندگی را زیباتر کنید. از در و دیوار بگوییم، بخندیم و شاد باشیم. از فروش حرف بزنیم، از زندگی ، از کسب و کار، از دوستی ها، از غمها و شادیها… از خاطرات گذشته و رویاهای آینده!

خلاصه می خواهم اینجا خودم باشم. شما هم خودتان باشید. دکتر احمد روستا یکی از عزیزترین الگوهای زندگی ام گفت: “دخترم، خودت باش”

دکتر راست میگوید: همه چیز را رها کنیم، خودمان باشیم. مگر قرار است چند سال زندگی کنیم که به همه دنیا سخت بگیریم، دنیا را هم که می شناسید، نشسته است تا کل بیندازد و حالمان را بگیرد. ضرب المثل قدیمی را می گویم ” سخت می گیرد جهان بر مردمان سخت گیر”

این ویلا بهانه ای است تا شاد باشیم و شاد زندگی کنیم. امیدوارم میزبان خوبی برایتان باشم. امروز من برای خرید این ویلا شادم و حدود ده دقیقه ای دیوانه وار جلوی آینه اتاقم به خودم لبخند می زدم، خیلی حس و حال خوبی بود، لبخند به خودم را می گویم! شما هم کمی به خودتان لبخند بزنید.

 

بدو جا نمونی: یه کم به خودتون توی آینه لبخند بزنین، زیباترین موجود روی زمین شمایین.

دوستدار شما، سارا احسانی کوا

دیدگاهتان را پایین صفحه بنویسید 💡 

 

حالا که کمی شاد شدید، کمی هم بیاموزید. برای یادگیری نکات فروش دکمه زیر را لمس کنید.

مقاله ای از فروش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *